HOTEL TINY HOUSE TOUR VILLA BOAT RENT A CAR VISA TICKET MICE

Pegasus Tur Teknesi Çeşme

Türkiye
Kategori: Tur Teknesi
Marina: Çeşme Sahil Kalkış
Bayrak: Türkiye
Kapasite: 170
Uzunluk: 40
Genişlik: 25
Kabin Sayısı: 2
Misafir Sayısı: 170
Personel Sayısı: 20
KİRALAMA BİLGİLERİ
Deneme
GÜVENLİ TURİZM

GENEL BİLGİLER

Günlük Turlarımız

Eşek Adası Turu
12:00
Bir zamanlar çiftçilerin çiftçiliği bırakarak terkettiği adada hala eşekler yaşamaya devam ediyor. Çeşme’nin popüler gezi yeri haline gelen eşek adası sizi bekliyor.

Yeşil Koy Turu
14:30
Eşek Adası yakınlarında bulunan Yeşil Koy’un berrak deniz suyu yüzerken sizi dinlendirecek. Deniz kumunu 20 metre su yüzeyinden çok rahat görebilirsiniz.

Mavi Koy Turu
15:30
Yine Eşek Adası yakınlarında yer alan Mavi Koy’da yüzmenin de ayrıcalığını yaşayacaksınız. Ayrıca siz yüzerken balıklar size eşlik edecektir.

MERCAN ADASI TURU
16:15
Mercan boğazı olarak bilinen bu bölgeyi anlatmayalım siz geldiğinizde bayılacaksınız.

Günlük Tur Programı
Saat Hareket
10:00 Tekneye Varış
10:30 Çeşme’den Kalkış
12:00 Eşek Adası’na Varış
13:00 Yemek Servisi
13:30 Mavi Koy
14:00 Animasyon
14:30 Mercan Adası’na Varış
16:00 Yeşil Koya
18:00 Çeşme’ye Varış

Sıkça Sorulan Sorular

Damsız Giriş Var Mı ?

Pegasus Çeşme Tekne Turu ailesi olarak teknemizde bay bayan eşitliğine dikkat vermekteyiz. Aile ve çift ağırlıklı alınmaktadır. Damsız giriş yapılmamaktadır.

Fiyatlara yemek dahil mi ?

Evet, fiyatlarımıza yemek dahildir. İçecekler ekstradır. Dışarıdan tekneye içecek getirilmemektedir. Yemek olarak kişi başı soslu makarna, mevsim salatası ve tercihe göre ızgara balık veya tavuk verilmektedir.

Günübirlik Tur Saatleri Nedir ?

Günübirlik olarak sabah çıkış saatimiz 10:30 , tur bitişinde dönüş saati ise 17:30 civarında olmaktadır. Rezervasyonunuz var ise en geç 10:00’da konumda olmanız gerekmektedir.

Rezervasyon Gerekli Mi ?

Evet, pandemi nedeniyle Çeşme Pegasus Tekne Turu ailesi olarak maksimum 350 kişilik teknemizde yarı kapasite olarak 170 kişi almaktayız. Minderler yarıya düştüğünden rezervasyon yapmanız gerekmektedir.


TEKNE ÖZELLİKLERİ

FİYATA DAHİL OLANLAR

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

KURALLAR

SIK SORULAN SORULAR

Çeşme de Tekne kiralamak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Alaçatı Tatil de günlük tekne kiralama ve Mavi yolculuk yapmak istediğiniz bölgeyi seçin. Kişi sayınıza ve bütçenize uygun tekneleri listeleyip istedğiniz tarihleri için rezervasyon yapın. Kredi kartı ve havale ile rezervasyonunuzu tamamlayıp teknenizi anında kiralayın. İşte hepsi bu kadar kolay! :)
ALaçatı Tatil de Öncelikle tekne tatili yapmak istediğiniz grubu ve tarihi netleştirin. Grubunuzdaki çift ve çocuk sayınızı belirledikten sonra size uygun tekneleri listeleyerek ekleyin. Hayalini kurduğunuz tekneler için teklif alın ve en uygun tekneyi belirleyip anında kiralayın!
Alaçatı Tekne Kiralama da 3 çeşit ödeme yöntemi mevcuttur. 1. Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası’na bağlı, BDDK lisanslı ve SSL güvenlik sertifikalı ödeme altyapısı ile Kredi kartı ile site üstünden online ödeyip ödemenizi gerçekleştirip, rezervasyonunuzu anında yapabilirsiniz. 2. İsterseniz Havale Yöntemiyle rezervasyonunuzu Alaçatı Tatil de tamalaya bilirisiniz. 3. Alaçatı Tatil e Yurt dışından ödeme yapacak olan misafirlerimiz ise Sitemizde bulunan
Alaçatı Tatil de 12 ay boyunca Tekne Kiralaya bilirsiniz , Çeşme’de Tekne Kiralama ve mavi yolculuk ve Sakız adası sezonu Nisan ve Ekim ayları arasındaki dönemi kapsamaktadır. Çeşme Tekne Kiralama ve Mavi yolculuk turu, Sakız adası Turuna çıkanlar çoğunlukla Temmuz- Ağustos aylarını ve resmi tatil günlerini tercih etmektedir. Dolayısıyla söz konusu günlerde ciddi bir yoğunluk yaşanmaktadır. Bunun sonucunda tekne kiralama fiyatları, diğer günlere nazaran daha yüksek olabilmektedir. Tecrübelerimizden yola çıkarak sizlere önerimiz; tekne tatilinizi yoğun olmayan dönemlerde planlamanız yönündedir. Böylelikle Alaçatı Çeşme Tekne Kiralamada yolculuğunuzu daha sakin ve daha ekonomik şartlarda gerçekleştirebilirsiniz. Öte yandan, yılın en sıcak dönemi Temmuz ve Ağustos aylarıdır. Zira bu aylarda özellikle Çeşmekoyları ve Sakız Koyları normalden daha sıcak ve bunaltıcı bir hal alabilir. Bunun yerine dilerseniz Haziran ve Eylül aylarını tercih edebilir; daha serin, sakin, huzurlu ve bir o kadar konforlu bir tekne tatili geçirebilirsiniz.
Alaçatı Çeşme de Tekne kiralarken en önemli husus teknenin yaşı değil; bakımlı olup olmadığı ve tekne personelinin profesyonelliğidir. Bir teknenin yeni oluşu, fiyatının yüksek olması veya büyüklüğü, aynı teknenin hizmet standartlarının da iyi olduğu anlamına gelmez. Size tavsiyemiz Çeşme tatilinizi planlarken tur operatörümüzle iletişime geçmeniz ve ayrıntılı bir şekilde talebinizi iletmenizdir. Bu sayede bütçenize uygun, en kaliteli ve en güvenilir tekneyi kiralayabilirsiniz.
Mesela; Çeşme Tekne Kiralama, Sakiz Adası Turu ve mavi yolculuğunuz esnasında yüzme molası verdiğiniz saatlerde “kano” olan tekneler ile bölgenin en güzel koylarında eğlenebilir ya da “Ringo” olan teknelerde su kayağı yaparak adrenalinnizi yükseltebilirsiniz. Bölgede ki su sporları işletmelerinde Jet ski, Parasailing ve Flyboard’lar mevcut olduğu için bu işletmelerden yardım alarak dilediğiniz ekipmanı kolaylıkla kiralayabilirsiniz. Bunların yanı sıra dünyanın en iyi winsurf ve kite surf arasına giren çeşme Alaçatı de bu deneyimleri yapa bilir ve bunun yanı sıra çeşme dalış merkezinde yine güzel bir aktivite yapabilirsiniz, tekne tatilinizi çok daha fonksiyonlu ve eğlenceli bir boyuta taşıyabilirsiniz.
- İlk önce telefonunuzun şarjının %100 dolu olduğuna emin olun. Zira itiraf etmeliyiz ki şahit olacağınız manzaraların her birini çekmeye şarjınız yetmeyebilir. Tabi ki tek çare telefon değil; iyi bir fotoğraf makinesiyle gördüğünüz her güzelliği ölümsüzleştirebilirsiniz. Dolayısıyla yanınıza fotoğraf makinesi almanız şiddetle tavsiye edilir! - Konaklamalı; Sakız Adası ve Mavi yolculuğa yelken açacaklara önerdiğimiz ilk ve en önemli şey, yanlarına çok büyük bir bavul almamalarıdır. Çünkü tekne tatilinizde, tüm süre boyunca ihtiyacınız olacak şeyler kabataslak; parmak arası terlik, şort, mayo ve tişört gibi hafif kıyafetlerden oluşuyor! Buna ek olarak kara yürüyüşleri için bir spor ayakkabı ve serin akşamlar için mevsimlik bir hırka veya ceket işinizi rahatlıkla görecektir. - Bunların dışında kendinize ait bir havlu, güneş kremi, şapka ve güneş gözlüğü gibi ihtiyaç duyabileceğiniz şeyleri mutlaka yanınıza almalısınız. - Ayrıca mümkünse valizinize bolca dergi, kitap ve roman sıkıştırmalı; müzik listenizi şimdiden hazırlamaya başlamalısınız.
Evet Mümkün, Sakız adası başta olmak üzere diğer güney ada tur düzenlenmektedir. istenilirse Sakız adası limanlarınada gidile bilir . Bunun için Schengen (Şengen) vizesine sahip olmanız veya Kapı vizesine kendinizi hazırlamanız gerekmektedir. Gerekli bilgileri firmamızdan temin edebilirsiniz.
Evet, tüm yatlarımız çocuklar için uygundur. Ancak mürettebat, çocuk bakımından mesul olmadığı için çocukların güvenliğini sağlamak ailelerin görevidir.
Temizlik ve hijyen bakımından tekne odaların da sigara içilmesine izin verilmemektedir. Ancakarka güvertede sigara içilmesine izin verilmektedir.
Temizlik ve hijyen kurallarına uyulması amacıyla yatların tüm katları sürekli olarak temizlik kontrolünden geçirilmektedir. Bu nedenle evcil hayvanların yata getirilmesine izin verilmemektedir. Rezervasyon yaparken konuyla ilgili detaylı bilgileri alabilirsiniz. İzin veren yat kaptanlarımız vardır bilgini alınız.
Yat ve teknelerimiz, teknolojinin son sınıfına göre uyarlanmış, global uydu ve cep telefonları şebekesine açık olduğu için dilediğiniz zaman telefon kullanabilirsiniz.
Günlük ve konaklamalı turlarda, önemli misafirler ve ünlülerin dünyasına alışkındır. Ancak mahremiyet kurallarına uyulmasını istediğiniz durumlarda, güverte ekibi gerekli olmadıkça göz önünde bulunmamaktadır. Önceden Detayları bildirmeniz gerekmektedir.
Alaçatı Tatil de Günlük turlara katılarak konaklamanızı bozmanıza gerek kalmadan tatil gerçekleştirme imkanını sizlere sunduğumuz arkeoloji rehberleri eşliğinde kalıntıları gezebilir, yakın koylara gidebilirsiniz.
Çeşme, Alaçatı, Sakız Adası bölgelerinde hava sıcaklıkları Nisan-Ekim arasında genellikle 26-30 derece arasında seyretmektedir. Haziran-Ağustos ayları arasında ise 40 dereceye kadar yükselebilmektedir. Tatile çıkarken hava sıcaklığını göz önünde bulundurarak hazırlık yapmanız daha isabetli olacaktır.
İlk defa Tekne Turuna katılanlardan daha sık görülen deniz tutulmasına karşın, seyahate çıkmadan önce eczaneden “Dramamine” almayı ihmal etmeyin. Deniz tutması sırasında yapmanız gereken tek şey yerinizde birkaç defa zıplamak olacaktır. Zaman içerisinde deniz tutulması sorunu kalkacaktır.
Bugüne kadar çeşme de köpekbalığı saldırısına dair herhangi bir haber ya da tutulmuş herhangi bir rapor bulunmamaktadır. Bu nedenle deniz yolculuğunuzu köpek balıklarına karşı gayet sakin geçecektir.
Liman ücretleri, demirleme masrafları, personel hizmeti, gemi suyu, yakıt, benzin, çarşaf ve nevresim takımları, havlular, transit geçişler, resmi izinler, tekne sigortası.
Evet; Konaklamalı Tekne Turlarımız da Yunan Adaları rotaları bulunmaktadır. bunlar dan seçmeli olarak Sakız(Chios) Samos, Patmos, Leros, Kalymnos, Kos, Rodos, Mikanos, Midilli, ve Symi adalarından bir veya birkaçını görebilirsiniz. Ancak Yunan vergilerinin tekne turlarına dâhil olmadığını bilmeniz gerekiyor.

FİYATLAR

 • 03.04.202403.04.2024

  Minimum Kiralama: 1 Günlük

  Günlük: Sorunuz.

  Haftalık: Sorunuz.

  Aylık: Sorunuz.

 • 12.06.202419.06.2024

  Minimum Kiralama: 1 Gün

  Günlük: 1.000 TL

  Haftalık: .

  Aylık: .

 • 12.06.202419.06.2024

  Minimum Kiralama: 1 Gün

  Günlük: 1.000 TL

  Haftalık: .

  Aylık: .

TEKNE KONUMU

Alacati Tatil Support Click to contact!