HOTEL TINY HOUSE TOUR VILLA BOAT RENT A CAR VISA TICKET MICE
6698 SAYILI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU ÇERÇEVESİNDE KİŞİSEL BİLGİLERİN KULLANILMASI
alacatitatil.com adresimizi ziyaret etmeniz ve bu web hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin kullanılması ve korunması "Gizlilik Politikasında belirtilen şartlara tabidir. alacatitatil.com adresimizi ziyaret ederek bu ‘Gizlilik Politikasında belirtilen şartları kabul etmiş sayılırsınız.
KİŞİSEL BİLGİLERİN KULLANILMASI ve AÇIKLANMASI
alacatitatil.com daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (TC.kimlik numaranız, isim, soy isim, yaş, e-posta, telefon vb…) sizlerden talep etmektedir.

Elde edilen bu kişisel bilgiler (kullanılan tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), kampanya çalışmaları, e-bülten, web sitemizi ziyaret eden müşterilerimize özel promosyon faaliyetlerinin oluşturulması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında kullanılmaktadır.

Web sitemize girerek oluşturulan üyelik formlarından toplanan bilgiler, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanılmamakta ve satılmamaktadır.

alacatitatil.com misafirlerden istemiş olduğu üyelik formlarında yer alan kişisel bilgilerin dışında web sitesini ziyaret anında hareket ve tercihlerini analiz etmektedir. Bu analizler müşterilere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kullanılmaktadır.

Tarafınıza iletilen faaliyet, kampanya, promosyon çalışmaları ile ilgili e-bülten almak istemiyorsanız, web sitemizin en altında yer alan e-bülten almak istemiyorum linkine tıklamanız yeterli olacaktır.

Bilgileriniz ancak, kolluk kuvvetlerinin zorunlu bir istek ile geçerli bir mahkeme çağrısı ve bu konudaki mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlar ile paylaşılabilir.

İnternet ortamında tüm güvenlik önlemlerini almasına rağmen web sitemize ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda alacatitatil.com’un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Kredi kartınızla yapacağınız tüm işlemleriniz güveliği en üst düzeyde tutmak adına ödeme 3D SECURE uygulaması ile alınmaktadır aynı zamanda kredi kartı bilgileriniz SYMANTEC SSL sertifikasıyla güvence altına alınmıştır. Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın sağ alt köşesinde bulunan kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir. SSL yazılımları, müşteri-işletme-banka arasındaki bilgi akışının, çözülme ihtimali matematiksel olarak çok düşük ve teknik açıdan zor olan 2048 bit teknolojileriyle şifreli olarak yapılmasını sağlamaktadır.

Web sitemize kayıt olurken kullandığınız üyelik ve kişisel bilgileriniz 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gizli tutulmakta olup sizin onayınız dışında hiç kimseyle paylaşılamaz. Toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır.

İLETİŞİM : PAN GRUP TURİZM İNŞAAT TEKSTİL ELEKTRİK ELEKTRONİK SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET VE SANAYİ LTD. ŞİRKETİ

ADRES: 16 EYLÜL MAH. 3013 SK. NO: 12 A

ÇEŞME/ İZMİR

TELEFON: 0232 712 03 98

VERGİ D: ÇEŞME

VERGİ NO:.7210806902
Alacati Tatil Support Click to contact!